27. mai 2007

P 19:05 V2ike kavalus kajakietapil

"Merel" on olud rasked, HQ-s k2ib satelliidipildi hoolikas j2lgimine, et 9igelt trassilt k9rvalekaldujad ikka piisavalt turvaliselt edasi j9uaksid.

ISC tiim tegi Randyle omase kavaluse - kasutas kajakik2rusid ja l2bis osa trassist m99da maad, kaardilt vaadates m99da suurt asfaltteed. Tublid! Sellega s22stsid nad hulga j9udu ning mitu tundi samuti. Sama triki tegid ka poolakad (number 4, Speleo Salomon) ja v9istkond 44, iRULE UK. Korra tunti kyll muret et kas see on reeglitep2rane, kuid korraldajad leidsid et kuna k9ik kohustuslik varustus on kaasas, siis on k9ik korras. Vana hea k2rutrikk t99tas ka seekord :)

V2ljas hakkab h2maraks minema (meil on kell 19.05), loodan et tiim asub kontrollpunkti CP3 j9udes kohe jalgsietapile selleks et valges p2evas v9imalikult palju edasi j9uda. Nad ei tea ju, et peavad proloogiga teenitud kaotusminutid v9itjale seal punktis p2rast tagasi istuma!

2 kommentaari:

Andres P ütles ...

Kui vaadata Adventure Trackerit (http://www.sleepmonsters.co.uk/racereport.php?page_action=rep&race_id=2905&story_order=desc&offset=6&article_type=race#)
(seal saab lasta tiimide teekonna ka joonistada), siis kinnitab see et mingist hetkest läks tuul merel päris kõvaks. 2 viimast tiimi, kes olid avamerel, kandusid päris kaugele lõunasse ja need kes mööda rannikut põhja liikusid edenesid "teosammul". Nii et käru oli tõesti hea mõte.

Elo ütles ...

V9ib juhtuda et niisama lihtsalt sellest k2rust siiski ei p22seta. Pidavat olema nii et kui on kayak s9it siis tuleb kajakiga s9ita kui just turvakaalustlustel korraldajad v9istlejaid mujale ei suuna. Ja kui on trekking ehk jalgsi minek, siis rulluiske ei tohi kasutada (yhel v9istkonnal pidid need kusagil kastis olema). Nii et v2ib juhtuda et antakse mingi trahviaeg millalgi. Siin juhtuvadki asjad tulemustega "millalgi". Nii et kannatust.